Kiralık Yat Nişan Organizasyonu

Teknede Nişan Organizasyonu

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız mutlu ve unutulmayacak törenlerinize giriş biletidir nişan daveti. İstanbul semalarında mutluluğunuzu perçinlemek ve bunu davetlileriniz ile paylaşmak için lüks yatlarıyla hizmetinizde olan Fly İstanbul, en özel anlarınızı unutulmaz kılıyor.

Teknede nişan töreniniz boyunca davetlilerinizi İstanbul kıyılarında gezintiye çıkaran teknemiz, Boğaz Turu ile eşsiz davetinize kaliteli anlar katacak. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl seçenekleri ve son teknoloji ile donatılmış tekne ve yatları en özel anlarınızda kusursuz hizmeti ile yer alıyor.

Teknede nişan organizasyonunuz devam ederken Uluçay Yatçılık, nişan davetinizi Boğaziçi ve mehtap ile taçlandıracak. İstanbul’un en güzel kıyıları eşliğinde misafirlerinizin hafızasında unutulmaz bir nişan daveti anısı bırakmanızda vesile olan ekibimiz, güvenli ve konforlu hizmeti ile mutluluğunuza giriş adımınızda sizlerin yanında yer alıyor.

Nişan töreninizde gökkubbe altında mutluluğunuza ortak ederken misafirlerinizi, Boğaziçi ve Mehtaplı gece size şahitlik edecek! Fly İstanbul, en mutlu gününüzde size eşlik ederken, müzik ile eğlencenin zirvesini vaat ediyor!

Teknede nişan davetlerinizde yemekli, yemeksiz ya da kokteyl seçenekleri ile hizmet veren Fly İstanbul, özel eğitimli ekibi ve VIP konforlu tekne filosu ile tüm özel anlarınızda yanınızda! Teknede nişan daveti organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Fly İstanbul, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Teknede nişan fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Translate »